Atrakcje weselne – pomysły dla wymagających

Tradycyjne wesele z lat dziewięćdziesiątych, w których główną atrakcją i najczęściej jedyną był zespół muzyczny oraz zabawa do białego rana odchodzi do lamusa. Pary Młode przez najpiękniejszym dniem swojego życia często szukają wszelakich atrakcji weselnych, aby zapewnić dobrą zabawę dla wszystkich gości weselnych. Prezentujemy kilka przykładowych pomysłów:

  1. Bańki mydlane

Stwarzają widowiskowy efekt na zaproszonych gościach, ponadto widoczne na zdjęciach i filmie tworzą doskonały klimat. Wykorzystywane są najczęściej podczas wyjścia Pary Młodej z kościoła oraz w trakcie pierwszego tańca.

  1. Drobne upominki

Pamiątka dla gości od Pary Młodej może mieć różnorodną postać. Wszystko zależy od pomysłowości autorów. Przykładem mogą być wyroby alkoholowe w małych butelkach, miód w słoiczkach czy czekoladki.

  1. Fotobudka z księgą gości

Zdjęcia ze znajomymi wraz z dodatkowymi przedmiotami, dodają barwny dodatek do księgi, która staje się pamiątką na lata.

  1. Fontanna czekolady

Atrakcja dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodkości. Koło fontanny czekoladowej połączone z owocami i innymi dodatkami spowodują, że nikt nie przejdzie obojętnie, nawet kamerzysta…

  1. Teatr ognia i pokaz fajerwerk

Po zachodzie słońca możliwości niespodzianek nie ustają. Występy grup teatralnych, którzy w niesamowity sposób żonglują i ukazują różne sztuczki w połączeniu z ogniem i muzyką wytworzą w każdym masę adrenaliny.

  1. Barman

Była czekolada, to tym razem coś dla smakoszy trunków wysokoprocentowych. Barman zadba o to, aby kubki smakowe wszystkich gości były zaspokojone.

  1. Tradycyjny stół

Zaczynamy być coraz dumniejsi ze swojej narodowości i widać to również na weselach. Popularną atrakcją jest „polski stół”, na którym mieszczą się tradycyjne, lokalne wyroby i smakołyki, takie

  1. Animator na weselu

Nie możemy zapomnieć o naszych najmłodszych. Animator zadba o to, aby dzieci bawiły się na weselu z uśmiechem na twarzy, a rodzice mogli chwilę odpocząć od swoich pociech.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *