Dron – przeżytek czy źródło nowych możliwości?

Rozwój nowoczesnych technologii oraz chęć poznania innej perspektywy spowodował, że w ostatnich latach drony stały się nieodzownym elementem branży weselnej. Naszym zdaniem, jest to jedna z lepszych rzeczy jaka nam się trafiła. Drony wniosły spektakularne możliwości w realizacji zarówno teledysków ślubnych czy reportaży weselnych. Przepiękne ujęcia filmowe i niepowtarzalne zdjęcia plenerowe dodają wisienki na torcie w dziele, jakie tworzymy dla Pary Młodej, czyli dla Was.

Tak wiele fantastycznych ujęć dobrze znanych z ziemi, wcześniej doskonale sfotografowanych zyskuję całkowicie innego znaczenia, gdy ujrzymy je z powietrza. Era dronów otworzyła niesamowite możliwości techniczne oraz twórcze podczas realizacji materiałów z ceremonii ślubnych, weselnych czy sesji plenerowych. Śmiało możemy powiedzieć, że dron to jeden z lepszych wynalazków jakie pojawiły się w XXI wieku.

Zastosowanie sprzętu lotniczego podczas ceremonii ślubnej jest bardzo szerokie i z dnia na dzień się powiększa. Wykorzystanie drona może rozpocząć się już podczas przygotować ślubnych, czy przez ukazania innej pespektywy kościoła, w którym Para Młoda uczestniczy w ceremonii. Rozwój technologii spowodował, że występuję możliwość realizacji lotów na sali weselnej, co z pewnością zaskoczy wielu weselnych gości. Zdjęcia i filmy ślubne z powietrza to coś bardzo unikalnego i oryginalnego, to kadry których nie jesteśmy w stanie wykonać w żaden inny sposób, a efekty są wręcz oszałamiające.

Teledyski oraz sesje plenerowe, które są przez nas realizowane, wykonujemy najczęściej w klimatycznych miejscach, otoczonych przepiękną przyrodą, gdzie ręka człowieka nie odcisnęła swojego piętna. Gdy połączymy najszczęśliwszych ludzi na świecie, nieskazitelną matkę naturę oraz ujęcia powietrzne, sesja plenerowa prezentuję się jak z bajki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *